Een gaascontainer van 1.400 kg lijkt een eenvoudig draagvermogen, en stapelen in vier lagen lijkt een eenvoudige vermenigvuldiging. Combineer de twee en het plan lijkt voor de hand liggend: vier containers, vier keer 1.400 kg, één hele hoge stapel staalgietsel. Dan wordt het laadplan afgekeurd — niet omdat de containers zwak zijn, maar omdat de twee getallen die u combineerde nooit hetzelfde maten.
Op de geregistreerde 15059-projectcontainer (1.000 × 800 × 840 mm, 50 × 50 mm gaas, 6 mm draad, Q235 staal) vermeldt hetzelfde document twee cijfers naast elkaar: 1.400 kg per container, en een totaal laadvermogen van de bovenste containers van niet meer dan 2.000 kg bij stapeling tot vier hoog. Dat zijn geen concurrende waarden. De ene beschrijft één container; de andere beschrijft de stapel.
Belasting per container en stapelbelasting zijn twee verschillende metingen
De belading per container is wat u in één container plaatst: de gietsels, de gaaswanden eromheen en de basis die ze draagt wanneer de container staat of wordt opgetild. De stapelbelasting is wat de onderste container moet dragen van alles wat erboven is geplaatst. Een stapel van vier hoog legt het volledige gewicht van drie beladen containers op de onderste eenheid, overgebracht via de gevormde stapelvoeten en het basisframe. Daarom wordt een stapellimiet uitgedrukt als een totaal voor de bovenste containers in plaats van als een herhaling van het cijfer per container.
Dus wanneer u "1.400 kg" en "totaal bovenste containers niet meer dan 2.000 kg" op dezelfde specificatie leest, leest u een beladingslimiet en een structurele limiet. Beide zijn tegelijkertijd van toepassing. Een container kan perfect binnen zijn eigen beladingslimiet van 1.400 kg liggen en toch deel uitmaken van een overbelaste stapel.
Waarom 1.400 × 4 niet gelijk staat aan 5.600 kg bruikbare capaciteit
Vul vier containers met elk 1.400 kg gietsels en de bovenste drie containers dragen samen al 4.200 kg — meer dan het dubbele van het geregistreerde totaal van 2.000 kg voor de bovenste containers. De onderste container ondersteunt dan zijn eigen belading van 1.400 kg plus 4.200 kg erboven. Niets in die opstelling komt overeen met het projectdossier, ook al valt elke afzonderlijke container binnen zijn eigen beladingslimiet.
Het krachtpad verklaart waarom het stapelcijfer de strengste is. Het gewicht van de bovenste containers gaat omlaag via de gevormde stapelvoeten naar het basisframe van de onderste container, zijn U-kanaalversterking en zijn hoekvoeten — dezelfde onderdelen die u controleert op vervorming na herhaaldelijk heftruckgebruik. Het totaal van de bovenste containers is het cijfer dat die componenten binnen hun ontwerpvenster houdt; de belading per container beschrijft alleen wat het containerlichaam op zichzelf draagt.
De twee cijfers horen bij een project, niet bij de hele productfamilie
1.400 kg is de geregistreerde belading voor één specifieke container — de 15059-projectcontainer. Het is geen algemeen geldende waarde voor elke opvouwbare gaascontainer. De toegestane projectdossiers laten zien hoe ver de cijfers uit elkaar kunnen liggen, en elk moet op zichzelf worden gelezen:
| Geregistreerd project | Containerformaat | Belading per container | Stapelcijfer |
|---|---|---|---|
| 15059 | 1.000 × 800 × 840 mm, 50 × 50 mm gaas, 6 mm draad | 1.400 kg | Tot vier hoog, totaal bovenste containers niet meer dan 2.000 kg |
| 15217 | 1.050 × 1.050 × 1.000 mm, 50 × 50 mm gaas, 6,0 ± 0,1 mm draad | 000 kg | Tot vier hoog, bovenste container niet meer dan 1.200 kg |
| 13967 | 800 × 1.200 × 890 mm, 50 × 50 mm gaas, 5,8 mm draad | 000 kg | Risiconota beveelt aan niet meer dan vier lagen en niet meer dan 500 kg in elke bovenste container |
Drie dossiers, drie verschillende stapelcijfers, en in één geval een ontwerpbeoordelingsaanbeveling in plaats van één enkel kerncijfer. Dat is precies waarom een offerte en een tekening, niet een catalogusnummer, bepalen of uw gietsellast vier hoog kan gaan.
Het berekenen van een gietselstapel die stand houdt
Neem een realistische gietsellus: 1.000 kg staalgietsel per container, vier containers op één footprint. Reken de cijfers door voordat u de stapelhoogte bestelt.
- Twee hoog bij 1.000 kg per container: het totaal van de bovenste containers is 1.000 kg, binnen het geregistreerde cijfer van 2.000 kg.
- Drie hoog bij 1.000 kg per container: het bovenste totaal is 2.000 kg, precies op de geregistreerde limiet zonder marge voor belastingsvariatie of een zwaardere gietselbatch.
- Vier hoog bij 1.000 kg per container: het bovenste totaal is 3.000 kg, wat het 15059-dossier niet ondersteunt.
- Vier hoog met lichtere bovenste containers: het bovenste totaal moet binnen 2.000 kg blijven, dus drie bovenste containers die gemiddeld ongeveer 650 kg wegen is de rekenkundige ruimte die het dossier toelaat — mits de onderdelen, de containerfootprint en het gangpadplan die gewichtsverdeling accepteren.
Geen van deze opties is een compromis over de container; het is de rekenkunde van de stapel. Als een stapel van vier hoog bij volle belading werkelijk vereist is, is de juiste stap een ontwerpbeoordeling op basis van een tekening — geen zwaarder laadplan.
Wat dezelfde cijfers doen met het laadingsaantal per container
Het record 15059 vermeldt 250 stuks in een 20 ft container en 638 stuks in een 40 ft HC — hoeveelheden die bij die container en zijn verpakkingswijze horen, en de container weegt op dat record 42 kg leeg. Die aantallen zijn een verpakkingscijfer, geen belofte dat hetzelfde aantal beladen containers in één container reist. Beladen containers worden gepland op basis van het containeroppervlak, de stapelhoogte die u mag aanhouden en de bruikbare binnenhoogte van de container; een beladen plan moet apart worden opgesteld en gecontroleerd.
Voordat u een containerplan vastlegt, moet u met uw leverancier bevestigen wat de aangegeven hoeveelheid beschrijft: lege, opgevouwen containers in omsnoerde bundels, of beladen containers op een vastgestelde stapelhoogte. De twee plannen leveren zelden hetzelfde aantal op, en het verschil uit zich als herwerk op het laadperron.
Waar deze benadering van laadplanning past
- Staalgietsel, bewerkte werkstukken en dichte metalen onderdelen, opgeslagen in stapelbare gaascontainers met een vastgesteld gewicht per container.
- Work-in-progress buffering naast machining- of assemblagecellen, waar containers worden verplaatst met een vorkheftruck of palletwagen.
- Opslag van gemengde industriële onderdelen waar zicht door het 50 × 50 mm gaas tellen en inspectie vergemakkelijkt.
- Retourlussen waar lege containers vlak worden opgevouwen voor de terugreis en de beladen rit op een vaste stapelhoogte wordt uitgevoerd.
Als uw onderdelen klein, precisie of gemakkelijk te bekrassen zijn, is een binnenvoering of deksel een gedocumenteerde optie in plaats van een constructieve wijziging — het beschermt de onderdelen en verandert de stapelrekenkunde hierboven niet.
Vr۠gen die kopers stellen voor uzelf een stapelhoogte vastlegt
Is 1.400 kg de standaard draagvoelstandaard voor elke inklapbare gaascontainer die u maakt?
Nee. 1.400 kg is het geregistreerde draagvoer voor één projectcontainer — de 15059-container van 1.000 × 800 × 840 mm. Andere records in dezelfde productfamilie tonen 1.000 kg per container met verschillende afmetingen en draaddiameters. Behandel elk draagvoercijfer als een projectcijfer en bevestig het tegen de goedgekeurde tekening voor uw configuratie.
Zijn het draagvoer van 1.400 kg en het totaal van 2.000 kg voor de bovenste containers tegenstrijdig?
Nee, ze meten verschillende dingen. De 1.400 kg is wat er in één container gaat. De 2.000 kg is het totale toegestane gewicht in de containers boven de onderste. Een stapel van vier hoog met vier containers van 1.400 kg plaatst 4.200 kg in de bovenste containers, wat buiten het geregistreerde stapelcijfer valt — dat is de mismatch, niet de twee cijfers zelf.
Hoeveel containers passen er in één container?
Het record 15059 vermeldt 250 stuks in een 20 ft en 638 stuks in een 40 ft HC. Vraag welke verpakkingsstaat die aantallen beschrijven — opgevouwen containers in omsnoerde bundels of beladen containers volgens een vastgesteld stapelplan — en laat het beladen plan controleren tegen de bruikbare binnenhoogte van de container voordat u vracht boekt.
Wat moet ik bevestigen voor uzelf een batchorder plaat?
Vier dingen: het draagvoer per container voor uw onderdelen, het totaal voor de bovenste containers dat uw stapelhoogte toelaat, het aantal lagen dat de indeling daadwerkelijk nodig heeft, en de afwerking. Koud en warm galvaniseren zijn gedocumenteerde projectopties met vermelde opgegeven diktes; de acceptatiecriteria voor een bepaalde coating horen bij uw projectspecificatie en moeten schriftelijk worden bevestigd in plaats van te worden verondersteld op basis van een kerncijfer.
Als u een stapel met gietsel of andere dichte onderdelen dimensioneert, begin dan met het gewicht per container en het aantal lagen, en laat beide cijfers controleren tegen een tekening. U kunt het volledige assortiment inklapbare gaascontainers bekijken voor footprint-, poort- en afwerkingsopties voor uzelf het laadplan vastlegt.
Heeft u een op maat gemaakte opslagoplossing nodig?
Spreek rechtstreeks met onze technische ingenieurs. Wij bieden gratis constructieontwerpen, evaluaties van zwaar belaste catalogi en snelle B2B-prijsopgaven.
Vraag nu een offerte aan →